"Sensuaalne fotopuhkus"
Haapsalu fotoklubi ja külalised

6.02-2.03.2019

FotoPuhkus on seltskondlik fotoüritus fotoentusiastidele ja hobifotograafidele, mis sai alguse aastal 2015. Toimub see kord aastas ning traditsiooniliselt suvel. Olemuselt on see justkui fotograafiaga sisustatud suvepäev.
Kasvas see üritus välja vajadusest olla kasulik Haapsalu Fotoklubile ning hoogustada ja muuta mitmekülgsemaks klubi fototegevus eelkõige akti- ja buduaarifoto žanris.
Fotograafide osalemine FotoPuhkusel toimub kutsete alusel. Modellid ja jumestajad on organiseeritud korraldaja poolt. Korralduskulud kaetakse osalustasudest, aeg-ajalt on õnnestunud toetuda ka sponsoritele.
FotoPuhkusel ei toimu üheskoos modellide pildistamist, vaid fotosessioonid toimuvad enamasti fotograafi ja modelli sooloüritusena, kus fotograafid realiseerivad individuaalselt oma fotoideid valides oma idee jaoks sobiva modelli ning kaasates protsessi ka jumestaja.
Reeglina on FotoPuhkus olnud ühepäevane, kuid 2018. aastal oli esimene hommikust hommikuni kestev üritus. 2019. aasta FotoPuhkus saab toimuma lausa reedest pühapäevani, sest tegemist on juubeliüritusega.
FotoPuhkused on toimunud järgmistes paikades:
2015 - Haapsalu, Paralepa rand
2016 - Haapsalu, Villa Friedheim
2017 - Harjumaa, Kõue mõis
2018 - Läänemaa, Noarootsi Metskapteni puhkemaja.

"Sensuaalne FotoPuhkus" on läbilõikenäitus justnimelt FotoPuhkuse raames tehtud töödest läbi aastate. Iga FotoPuhkusest osa võtnud fotograaf on valinud oma loomingu parimad tööd ja presenteerivad neid käesoleval näitusel.

TERE TULEMAST KÜLASTAMA MEIE NÄITUST!

Tarmo Siirak,
FotoPuhkuse korraldaja